komputery

Platforma opcji binarnych EXBINO proponuje swoim klientom bardzo ciekawy i niezwykle opłacalny rodzaj opcji binarnych – opcje one touch. O co chodzi? Dla kogo przeznaczone są tego typu opcje cyfrowe? Czy naprawdę opłaca się sięgać po opcje one touch?

Nowoczesne opcje one touch to rodzaj opcji binarnych przeznaczony dla tych inwestorów, którzy przewidują, że cena aktywów w które inwestują, przekroczy określony z góry poziom, ale nie mają pewności czy ten poziom zostanie utrzymany. Opcje one touch dostępne są w weekendy – inwestować w te opcje można od soboty 00.00 do niedzieli do godziny 19.00. Opcje otwierają się w poniedziałek a zamykane są w piątek o godzinie eXbino One Touch17.00. Ten rodzaj binary options cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród inwestorów weekendowych, którzy liczą na duże zyski.

Stawiając na One Touch na EXBINO można zyskać nawet do 700% z inwestycji. Przykładowo jeśli postawimy 100 € to możemy zyskać nawet 600€ czyli na nasze konto po zakończeniu opcji wpłynie aż 700€ – zachęcające, prawda? Metoda na szybki i bezpieczny zarobek spotyka się z rosnącym zainteresowaniem również dlatego, że zadanie dla inwestora jest naprawdę proste.

Jak inwestować w opcje one touch online?

Inwestor musi zdecydować, czy dane aktywa osiągną z góry założoną cenę podczas trwania danej opcji. Nie obstawiamy czy cena pójdzie w górę czy w dół. Przykładowo jeśli opcja binarna zakłada, że € osiągnie przynajmniej raz w trakcie trwania opcji cenę 4.35 zł i zgadzamy się z tym założeniem to możemy zainwestować w tą opcję i jeśli przynajmniej raz w trakcie trwania opcji cena osiągnie 4.35 zł to możemy cieszyć się z zarobionych pieniędzy w binary options one touch! Proste, prawda?

W Polsce coraz więcej osób decyduje się na to, by inwestować w opcje binarne i wybierać ich specyficzny rodzaj czyli one touch. Ten sposób inwestowania oszczędności dostępny jest dla każdego, a nie tylko dla specjalistów od zagadnień finansowych. Każdy klient, który założy swoje konto inwestorskie na platformie EXBINO, może spróbować inwestowania w one touch. Zapewniamy, że to nie tylko wspaniała, ale również bezpieczna forma inwestycji, które mogą zmienić Twoje życie.

Jeśli masz ochotę spróbować szczęścia i swojego nosa do inwestycji w platformie opcji binarnych Exbino to zapraszamy do założenia konta, dzięki któremu będziesz mieć możliwość inwestowania w opcje one touch przez Internet.