biznes internetowy

Właściciel platformy opcji binarnych eXbino cały czas stawia na rozwój firmy i proponuje nowe możliwości. Zaczęło się od eXbino, potem przyszedł czas na zakłady bukmacherskie i eXbinoG, następnie uruchomiono przyszłościową platformę BitPlutos oferującą anonimowe inwestowanie w opcje binarne i BitCoin, a teraz przyszedł czas na eXbino Lotto, gdzie amatorzy gier liczbowych mogą kupić losy największych loterii przez Internet.

eXbinoL wystartowało kilka tygodni temu jako rozszerzenie oferty firmy, ale jako osobna marka, która ma być kojarzona z renomowaną platformą opcji binarnych. Tym razem właściciele eXclusivE Limited wychodzą naprzeciw oczekiwaniom miłośników gier liczbowych i ułatwiają im zakup losów loterii lotto przez Internet. Teraz każdy, kto chciałby kupić los którejś z największych loterii na świecie, może zrobić to wygodnie z domowego fotela i kupić losy online – sprawnie, bezpiecznie i wygodnie.

W ofercie dostępne są takie gry liczbowe jak chociażby słynna loteria Powerball z USA, w której padają rekordowe wygrane, równie popularna gra MegaMillions z kumulacjami przekraczającymi najśmielsze wyobrażenia czy EuroJackpot – największa loteria w Europie, w której bierze udział aż 16 krajów. Można wybierać spośród loterii europejskich i amerykańskich w zależności od osobistych preferencji.

Losy lotto online

eXbino Lotto proponuje swoim klientom dwie atrakcyjne promocje, dzięki którym można zwiększyć swoje szanse na wygraną. Tuż po rejestracji każdy nowy klient otrzymuje darmowy los lotto na jedną z największych loterii – jeżeli graczowi dopisze szczęście to oczywiście ten bezpłatny kupon uprawnia do odbioru nagrody.

Druga atrakcyjna promocja to bonus 100% do pierwszej transakcji. Niezależnie czy klient wpłaci depozyt na późniejsze wykorzystanie czy dokona pierwszego zakupu losów – otrzymuje 100% kwoty na zakup kolejnych losów. Oczywistym jest więc, że im wyższa kwota pierwszej transakcji – tym większa kwota bonusu, dzięki której można kupić większą ilość losów loterii.

Ciekawą opcją jest możliwość gry grupowej czyli grupowe lotto, dzięki któremu można zdecydowanie zwiększyć szansę na wygraną. Według statystyk co czwarta duża kumulacja pada łupem grup, które wspólnie grają w lotto. Liderami grup są klienci VIP (o klientach VIP można przeczytać w regułach użytkowania eXbino Lotto), którzy wybierają zestawy liczb biorących udział w losowaniu. Na każdą grupę przypada aż 50 zestawów liczb. Każdy gracz może wykupić od 1 do 150 udziałów w grupie – wygrana dzielona jest na 150 równych części.

eXbino Lotto nie organizuje loterii liczbowych. eXbinoL pomaga w zakupie losów przez Internet. W przypadku, gdy los klienta zawiera liczby uprawniające do odbioru nagrody, eXbinoL.com pomaga w załatwieniu formalności lub przekazuje właścicielowi szczęśliwego kuponu jego papierową, oryginalną wersję.