foto

Żywice epoksydowe i barwniki do żywic epoksydowych

Żywice epoksydowe i barwniki do żywic epoksydowych Farby przemysłowe to specyficzna kategoria produktów, które nie tylko nadają przedmiotowi kolor, ale przede wszystkim chronią go przed warunkami zewnętrznymi. Jako producent farb przemysłowych doskonale jednak wiemy, że nie tylko muszą one gwarantować znakomitą.

Zobacz więcej ...

foto

Można go nakładać na stare powłoki

Farby epoksydowe gruntujące sklep online Można go nakładać na stare powłoki lakierowe, szpachlówki, stal, aluminium, ocynk czy laminaty poliestrowe. Dzięki temu struktura powłoki epoksydowej jest szczelna i odporna na przenikanie cieczy mogących powodować korozje i nadając całej powłoce wysoką odporność chemiczną. Dzięki pigmentom protektorowym (aluminium i cynk) zabezpiecza stal katodowo przed korozją, dodatkowo zawiera pigment barierowy MIOX, który blokuje przenikanie wilgoci i uszczelnia.

Zobacz więcej ...

foto

05kg 4250zł 5228zł/kg

Pigmenty perłowe i barwniki do żywic epoksydowych Lakiernicy mogą teraz mieszać cztery dodatkowe odcienie lakieru bazowego serii P7, zgodnie z zasadami technologii ValueShade® (3 do 6), co pomoże im zwiększyć produktywność, uzyskać oszczędności na materiale nawierzchniowym i otrzymać doskonałą jakość wykończenia. W porównaniu z tradycyjnymi farbami przemysłowymi, utwardzają się znacznie szybciej, dzięki czemu w krótszym czasie można uzyskać pożądany efekt. Aby uzyskać tego.

Zobacz więcej ...