opcje binarne exbino

Uwaga na oszustów! Wysyp platform opcji binarnych

Nasza strona powstała w 2011 roku i była jedną z pierwszych polskich stron dotyczących opcji binarnych. Długo trzeba było czekać na kolejne serwisy, w których można poczytać o inwestowaniu na platformach opcji binarnych. Pamiętamy jakby to było dziś, że w 2011 roku jedyną platformą z polską wersją językową było oczywiście eXbino, a dziś?

Platformy opcji binarnych

Dziś liczna platform dostępnych w polskiej wersji językowej jest wręcz zastraszająca. Codziennie pojawiają się kolejne platformy, a wraz z nimi cała masa różnych stron dotyczących opcji binarnych. Z jednej strony można się cieszyć, że pojawia się coraz więcej nowych informacji ze świata binary options, ale z każdym dniem pojawiają się również coraz bardziej wymyślne sposoby na to by oszukać osoby zainteresowane inwestowaniem na platformach binarnych.

W ostatnim czasie pojawiło się co najmniej kilka podejrzanych platform, w tym kilka należących do tego samego właściciela. Nie będziemy wskazywać po nazwach, ponieważ nie chcemy być posądzeni o antyreklamę, a ten wpis ma służyć jako ostrzeżenie i uczulenie na to, że trzeba być ostrożnym.  Przez długi czas obie platformy nie działały, brakowało podstron, nie można było się zalogować a na forach internetowych ktoś intensywnie zachęcał do korzystania z darmowego konta demo. Aktualnie obie platformy działają, ale pojawiły się już opinie w Internecie, że nie wypłacają pieniędzy bądź blokują konto inwestora po zarobieniu kilku tysięcy złotych. Podejrzanych platform opcji binarnych pojawia się dużo, ponieważ rynek binarny w Polsce znacznie się rozwinął, dlatego stanowi atrakcyjną lokalizację dla tych, którzy chcą się dorobić na oszustwach.

exbino giełda

Podejrzane strony oferujące sygnały opcji binarnych

Drugim rodzajem stron, na które trzeba uważać, są strony oferujące sygnały opcji binarnych. Oczywiście można znaleźć takie serwisy, w których takie informacje mają bardzo duże prawdopodobieństwo, ale zdecydowana większość tego typu stron to twory osób, które chcą po prostu zarobić na wymyślonych informacjach bądź na sygnałach bardzo słabej jakości. Korzystanie z takich serwisów wiąże się z bardzo dużym ryzykiem – znacznie większym niż samo inwestowanie w opcje binarne. Warto więc wybierać takich dostawców sygnałów binarnych, którzy w sieci cieszą się bardzo dobrymi opiniami, a ich skuteczność poparta jest dowodami.

Opcje binarne nadal są nowością w Polsce, dlatego furtka dla oszustów jest szeroko otwarta. Zalecamy więc by mieć oczy dookoła głowy i korzystać jedynie z popularnych platform opcji binarnych, o których można znaleźć sporo informacji, a po sygnały binarne sięgać tylko tam, gdzie ktoś wiarygodny już próbował i może potwierdzić skuteczność!

Opcje binarne oszuści wykorzystują każdego dnia, ale ostrożność i ograniczone zaufanie mogą pomóc uniknąć wpadki i rozczarowania. Pamiętajcie! Korzystajcie wyłącznie z brokerów z historią, opiniami i bez cienia wątpliwości.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

eXbino