Wpuszczana w sufit oprawa skromnie wtapia się w otaczającą powierzchnię, niezależnie od tego, czy będzie to sufit, ściana, lustro czy meble, zapewniając przy tym, zależnie od potrzeb, dyskretne lub wyraziste oświetlenie całego pomieszczenia, lub wybranych jego części. Wyjątkowe aranżacje tworzone przy użyciu tego typu oświetlenia potrafią wydobyć z wnętrza jego największe zalety i nadać mu niezwykłego klimatu. Lampy led sufitowe wpuszczane niezwykle efektownie prezentują się jako pojedyncze spoty, których zadaniem jest oświetlenie konkretnych elementów wystroju wnętrza lub zamontowane w postaci większych instalacji świetlnych, w których skład wchodzi kilka pojedynczych lamp rozmieszczonych w pewnych od siebie odległościach. Do wszystkich modeli lamp wpuszczanych można zastosować żarówki led lub halogenowe o napięciu 230V. Oświetlenie punktowe akcentujące lub rozproszone.

Modele zamknięte w geometrycznych kształtach koła, walca, sześcianu lub kwadratu azzardo lampy wpuszczane

Lampy techniczne natynkowe, których przedstawicielem są produkty : Bross, Eloy czy też Paulo

Niezwykle ozdobne propozycje, których ornament zachwyci każdego

Oraz wiele innych modeli

Lampy o nowoczesnym, niezwykle atrakcyjnym designie

Quick view

Wyślij do znajomego Wyślij do znajomego

Jedną ze specjalizacji naszego sklepu internetowego są: lampy wpuszczane w sufit, oprawy wpuszczane led, lampy wpuszczane w sufit do łazienki, oczka halogenowe i ledowe, oprawy stropowe. W tej sytuacji świetnie sprawdzą się rozmieszczone w konkretnych strefach oczka halogenowe. Wszystkie lampy na ścianę Azzard zostały zaprojektowane tak, aby były centralnym elementem każdego pomieszczenia, niezależnie od tego, czy jest ono oświetlone delikatnym światłem, czy też wymaga bardziej efektownego wyrazu. Wszystko będzie zależeć od tego, co dokładnie znajduje się w sypialni. Szczególnie Paniom w tym miejscu będzie zależeć na odpowiednim oświetleniu, ze względu na przygotowywany przez nie staranny makijaż. Dzięki temu zapewniamy naszych Klientów o tym, że zakupy internetowe w naszym sklepie zawsze wiążą się z zadowoleniem zarówno na poziomie funkcjonalności, jaką zapewnia oferowane przez nas oświetlenie, designu, jak i ceny.

W przypadku lamp w stylu nowoczesnym mamy do czynienia z metalem, szkłem, chromem i akrylem, a w lampach w stylu glamour spotkamy się z takimi materiałami jak metal, szklane kryształki, chrom, ptasie pióra oraz kryształy Swarovskiego. Dlatego nie ma tutaj konieczności dbania o jak najjaśniejsze źródła światła, ale warto zachować klimatyczny nastrój. Jesteśmy całkowicie przekonani, że artykuły te pozwolą odświeżyć każdą aranżację, wnosząc do niej magię światła oraz tworząc wyjątkowy nastrój. Lampy wpuszczane w sufit stanowią subtelny element dekoracyjny pomieszczenia, gdzie główną rolę odgrywają nie one same, ale niezwykła gra emitowanego przez nie światła. W ten sposób w każdej chwili, gdy tylko zajdzie taka potrzeba, będziemy mogli ustawić kąt padania światła we właściwym kierunku. Wszystkie lampy to stylowe i niezwykle popularne gadżety, które nie tylko pomagają właściwie doświetlić przestrzeń, ale są również ozdobą wnętrza.