Używane części do samochodów amerykańskich Dokonując zakupów towarów należy zawsze zwracać uwagę kontrahenta na status podatkowy nabywcy, tj. czy jest osobą fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarczej, czy podatnikiem zwolnionym z VAT, czy też podatnikiem czynnym, rozliczającym ten podatek. Jednak będzie to zależeć od wielkości i wagi przewożonych towarów. Wiele z nich przybierało nawet charakter kiczu, jednak to nie stanowiło problemu. Jednak zanim podejmiemy decyzję o imporcie samochodu osobowego ze Stanów Zjednoczonych, powinniśmy taką decyzję oprzeć na dokładnym rachunku ekonomicznym, ponieważ sprowadzenie pojazdu z USA wiąże się z koniecznością poniesienia znacznych dodatkowych wydatków, które musimy doliczyć do ceny zakupu samochodu i które wiążą się ze sprowadzeniem pojazdu ze Stanów Zjednoczonych. Oczywiście sprowadzenie zabytkowego pojazdu ze Stanów wiąże się też z pewnym ryzykiem, dotyczącym niepewnego stanu technicznego wozu. Ze wschodniego wybrzeża czas ten będzie trochę krótszy, zaś z dalekiego zachodu Stanów Zjednoczonych, może być to nawet ponad 8 tygodni. Viperowi wystarczy 3,2 sekundy, żeby osiągnąć prędkość 100 km/h, zaś jego maksymalna prędkość to 320 km/h. Już jedno spojrzenie wystarczy, żeby wiedzieć, że to typowy amerykański samochód, jak z hollywoodzkich produkcji.

Fankluby i Gwiazdy (94783)

Oceny (40007)

38 456 km

Średnia cena - 90 000 zł

Richmond - import z Richmond

Używane części do samochodów amerykańskich Kto nie zna kultowego amerykańskiego Wranglera? Terenowy samochód, produkowany od 1987 roku, niezmiennie plasuje się w czołówce najlepiej sprzedających się aut w Stanach Zjednoczonych, do tej pory wyprodukowano ich ponad milion. To niebywale okazyjna cena jak za samochód, który do 100 km/h potrafi rozpędzić się w mniej niż 4,5 s. Terenowy Saturn (tzw. SUV) to pojazd całkowicie nowej konstrukcji, który nie wykorzystuje podzespołów stosowanych w samochodach terenowych innych marek GM. Ale to właśnie takie samochody przez długi czas stanowiły niedoścignione marzenie, amerykański sen, który rozgrywał się pod powiekami wielu Polaków, dla których amerykańskie auta stanowiły ucieleśnienie sukcesu, ekskluzywności, jednym słowem - świata wielkich pieniędzy i nigdy niekończącej się zabawy. No właśnie. Ile jest Jeepa w Jeepie Compass? V8 do tej pory oferowany w sportowych modelu Dodge Challenger, limuzynie Dodge Charger i terenowym Jeepie Grand Cherokee Trackhawk. Warto jednak wiedzieć, że jeśli mamy chrapkę na amerykańskie auto, w dzisiejszych czasach sprowadzenie wybranego modelu zza oceanu nie będzie żadnym problemem. Jako ostatni na podium trafił Jeep Grand Cherokee, poszukiwany przez niespełna 10% użytkowników zainteresowanych pojazdami z zza Oceanu.

Powstała ona dokładnie dziesięć lat temu jako rodzaj laboratorium, w którym GM testował japońskie metody produkcji. Przez tak długi okres produkcji Land Rover Defender stał się jednym z synonimów samochodu terenowego i stałym mieszkańcem garaży wszystkich wiejskich posiadłości brytyjskiej szlachty i rodziny królewskiej. Władze podjęły więc decyzję (1957) o rozpoczęciu produkcji seryjnej tego samochodu. Nazajutrz po podpisaniu dokumentu, szef Daewoo odwiedził FSO wraz z grupą swoich współpracowników, części używane do samochodów z usa zapoznając się z pracą i specyfiką produkcji wielu żerańskich zakładów. A jakie amerykańskie auta kupimy w Polsce? Wciąż na europejskim rynku wiele osób interesują auta z USA - czy warto je wciąż sprowadzać? Pozostając w stylistyce pasującej do USA trzeba nazwać go ostatnim Mohikaninem na rynku klasycznych terenówek. Jeep Compass, a więc jeden z najnowszych kompaktowych SUV-ów na polskim rynku. Jeep Wrangler to amerykańska ikona, jeden z najbardziej charakterystycznych samochodów terenowych w historii. Jednak to SUV inny niż wszystkie, bo pochodzący ze stajni Jeepa, amerykańskiej marki o bardzo wyrazistym charakterze i terenowych genach.

Części do aut USA