opcje binarne exbino

Regulowana platforma opcji binarnych eXbino – licencja dla eXbino!

Regulowana platforma opcji binarnych budzi większe zaufanie, niż platformy które nie posiadają regulacji. eXbino niedawno na swojej stronie internetowej zamieściło bardzo ważny zapis, w którym informuje o przyznaniu przez e-Gambling Montenegro d.o.o licencji na oferowanie opcji binarnych i forex w Europie i nie tylko. Jest to duża szansa na zdobycie zaufania większej liczby klientów, którym zależy na gwarancji bezpieczeństwa.

e-Gambling Montenegro d.o.o to firma z Czarnogóry, która wydaje licencje na oferowanie zakładów bukmacherskich, a także na obrót opcjami binarnymi. eXbino jest chyba pierwszą platformą opcji binarnych, która posiada licencję podlegającą pod jurysdykcję Czarnogóry. Regulowana platforma opcji binarnych eXbino zadbała więc o zwiększony poziom bezpieczeństwa dla swoich klientów, a także o zdecydowaną poprawę swojego wizerunku, ponieważ podleganie regulacjom znacząco wpływa na zaufanie klientów, którzy wiedzą, że w przypadku kłopotów z eXbino mogą skorzystać z pomocy.

opcje binarne online

Co oznacza posiadanie regulacji i licencji dla eXbino?

W przypadku, gdyby coś ze strony brokera opcji binarnych budziło wątpliwości, np. na konto klienta zostałaby nałożona nieuzasadniona blokada czy platforma znacznie spóźniałaby się z wypłatą pieniędzy dla inwestora, klient może zgłosić swój problem do podmiotu, który wydał licencję – czyli do e-Gambling Montenegro d.o.o. Wydawca licencji ma obowiązek zająć się zgłoszeniem i rozpatrzyć je dokładnie badając sprawę. W tym celu wydawca licencji z pewnością skontaktuje się z eXbino, aby wyjaśnić sytuację i doprowadzić do porozumienia między klientem a platformą opcji binarnych.

W przypadku wyraźnych naruszeń regulacji wydawca licencji może wyciągnąć konsekwencje wobec eXbino – nawet odebrać wydaną licencję! Oczywiście będzie to miało zastosowanie wyłącznie wtedy, gdy ewentualne przewinienie eXbino.com będzie wyraźne i znaczące. Drobne opóźnienia w wypłatach nie podlegają karze!

Co zrobić w przypadku, gdy eXbino w jakiś sposób narusza uczciwość wobec swoich klientów? Oczywiście jest to założenie hipotetyczne i jedynie na wypadek, gdyby coś w działaniu platformy istotnie niepokoiło klientów.

Opcje Binarne

W przypadku, gdyby próba rozwiązania problemu bezpośrednio z eXbino nie dawała rezultatów – należy zgłosić się do e-Gambling Montenegro d.o.o za pomocą kontaktu mailowego. Na stronie www.e-gambling.me można znaleźć formularz kontaktowy, za pomocą którego można przedstawić swoje problemy związane z brokerem. Oczywiście należy pamiętać, by nie nadużywać pomocy regulatora, ponieważ zajmuje się on istotnym naruszaniem licencji i regulacji, a nie drobnostkami, które można wyjaśnić bezpośrednio z eXbino.

Po zgłoszeniu sprawy i przedstawieniu wyczerpujących informacji i dowodów e-Gambling Montenegro d.o.o zajmie się wyjaśnieniem problemu z platformą opcji binarnych eXbino.

Dzięki otrzymaniu licencji i podleganiu regulacjom oraz nadzorowi eXbino zyskuje na wiarygodności i staje się bezpieczniejszą platformą do inwestowania w opcje binarne.

Polecamy rejestrację u brokera opcji binarnych eXbino – Otwórz konto.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

eXbino