opcje binarne exbino

Propozycje strategii dla opcji 60 sekund

Opcje 60 sekund, jak sama nazwa wskazuje, służą do szybkich transakcji. Wielu inwestorów korzysta z nich, by zrealizować dużą ilość transakcji w ciągu dnia, ponieważ tego typu zlecenia są bardzo krótkie, wygasają dokładnie po upływie jednej minuty od otwarcia pozycji. Niestety istnieje niebezpieczeństwo, że w tak krótkim czasie, cena nie zachowa się tak jak zaplanowaliśmy. Minuta to zbyt mało czasu na obserwację zachowań rynkowych, a dokonując decyzji o inwestycji bez dokładnej analizy trendów, dużo ryzykujemy.

Pomijając czas wygasania zleceń, opcje 60-sekundowe praktycznie nie różnią się od typowych opcji binarnych. Inwestycja sprowadza się do przewidzenia czy dana cena wzrośnie czy spadnie przed zamknięciem pozycji. Minimalna inwestycja wynosi 5 EUR/USD/GBP, a maksymalna 500 EUR/USD/GBP. Zysk procentowy w tym przypadku waha się pomiędzy 65% a 73% w zależności od wybranego aktywa.

opcje 60 sekund

Najpopularniejszą strategią inwestycji w opcje 60-sekundowe jest połączenie dwóch wskaźników: ADX (średni kierunkowy indeks ruchu, 14 świec) i EMA (średnia ruchoma, 28 świec). Ten pierwszy weryfikuje wystąpienie trendu oraz jego siłę, gdy przekroczy określoną wartość i rośnie dalej. Drugi natomiast przywiązuje większą wagę do ostatnich wartości niż do wartości starszych i szybciej reaguje na zmiany, więc lepiej oddaje aktualną kondycję rynku.

Jak w praktyce wygląda strategia łącząca te dwa wskaźniki? To bardzo proste. Opcję CALL wybieramy wtedy, gdy linia zielona (wzrostowa) ADX znajduje się nad linią czerwoną (spadkową), jednocześnie cena osiąga poziom powyżej 28 świecą EMA, a ostatni korpus pokazuje tendencję wzrostową. Z kolei opcja PUT sprawdzi się wtedy, gdy czerwona linia ADX znajdzie się powyżej zielonej, a cena nie przewyższy średniej ruchomej, przy założeniu, że ostatnia świeca jest podażowa.

Inną ciekawą strategią jest Follow Through zwana też strategią podążania. Opiera się ona na kilku prostych zasadach. Po pierwsze należy zwracać dużą uwagę na dane, szczególnie te z największym wpływem. Po drugie należy obserwować wahania cen w okresie wyłącznie ostatnich 60 sekund. Po trzecie, po upublicznieniu ważnego newsa, należy obserwować w jaką stronę zacznie się formować pierwsza świeca i na sekundę przed jej zamknięciem dokonać transakcji podążającej w tym samym kierunku.

Giełda eXbino

Z opcjami 60 sekund możesz osiągnąć zysk w rekordowo krótkim czasie. Ale Uwaga! Takie opcje są bardzo ryzykowne. Dzięki nim możesz szybko pomnożyć swój kapitał, ale możesz też równie szybko wyzerować cały depozyt. Trafne przewidzenie kierunku kursu w ciągu jednej minuty jest niezwykle trudne, nawet dla doświadczonego inwestora. Radzimy więc podchodzić do takich inwestycji z dużą ostrożnością.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

eXbino