opcje binarne exbino

Krok po kroku czyli inwestuj w opcje binarne

Jeśli opracujesz swoją strategię zarabiania za pomocą opcji binarnych, sam proces inwestowania będzie wyjątkowo prosty. Dziś chcemy Wam przedstawić kilka najważniejszych wskazówek dotyczących inwestowania w opcje binarne. Zapraszamy do lektury i analizy, a także oczywiście do rozpoczęcia inwestycji!

Przetestowaliśmy trzy platformy opcji binarnych: eXbino, Opteck i taką, którą udostępnia dom maklerskie Xtb.
Jak więc zacząć? Od zapoznania się platformą. Są do siebie bardzo podobne, a inwestowanie za ich pomocą jest proste. Dobrze jest jednak dokładnie je poznać, a także sprawdzić jak funkcjonują opcje. Najlepszym rozwiązaniem będzie możliwość skorzystania z konta demo. W ten sposób całkowicie za darmo i bez ryzyka przetestujesz wszystkie możliwe opcje, poznasz działanie i sposób obsługi danej platformy, poznasz jej mocne i słabe strony.

Wybór aktywa to podstawa
Na początek wybierz rynek, na którym planujesz inwestować. Często spotykanym błędem jest inwestowanie od razu na wielu aktywach, o których nie ma się wystarczającej wiedzy. A w co można inwestować? W kursy walut (forex), towary, indeksy giełdowe, a nawet akcje. Jeśli jesteś początkujący, skup się na wąskiej grupie instrumentów, np. tylko na indeksach i nie staraj się za wszelką cenę inwestować na wszystkich aktywach.

 

Opcje Binarne

Wybór odpowiedniej opcji
Kiedy zdecydujesz się na konkretny rynek, wybierz odpowiedni rodzaj opcji binarnej. Na koncie demo przetestuj jak działa np. opcja tradycyjna, opcje one touch, czy opcja 60 sekund, a potem zdecyduj się na jedną. Pamiętaj, by dobrać opcję do stylu inwestowania. Nie każda opcja jest dobra dla wszystkich.

No i wreszcie handel
Pora przejść do handlu. Wystarczy określić kierunek zmian opcji, wybrać czas trwania opcji (waha się on od minuty do kilku godzin). Jeżeli dobrze przewidzisz, możesz liczyć na wypłatę z góry określonej ilości środków, np. 85%. Jeśli transakcja zakończyła się niepowodzeniem, to w zależności od platformy inwestor ma możliwość otrzymania nawet do 10% zwrotu z zainwestowanej sumy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

eXbino