opcje binarne exbino

Bonus na opcje binarne – brać czy nie?

Brokerzy opcji binarnych chcąc zachęcić ludzi do inwestowania i zdobyć więcej klientów, często organizują ciekawe promocje i oferują atrakcyjne gratisy i zniżki. Najczęściej proponują tzw. bonusy od depozytu w różnej wysokości i różnym procencie. Nie każdy internauta jednak wie co to oznacza i czy warto się taką ofertą zainteresować.

Na początek wyjaśnijmy czym są bonusy, które rozdają brokerzy opcji binarnych. Otóż bonus to określona kwota, która zostaje przypisana do naszego konta i tym samym wzbogaca nasz depozyt. Kwoty tej nie możemy jednak wypłacić ani przelać na konto w banku, możemy jedynie użyć jej w handlu opcjami. Decydując się na wybór danego bonusu, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii, przede wszystkim na sposób jego przyznania, wysokość i procent.

Bonusy na opcje binarne przyznawane są na dwa różne sposoby. Niektórzy brokerzy przyznają je automatycznie nowym klientom, więc użytkownik może go wykorzystać od razu po założeniu konta – przykładem jest platforma eXbino, która oferuje tzw. bonus powitalny. Inni przyznają bonusy dopiero po pierwszej lub kolejnej transakcji, co ma z kolei tę zaletę, że możemy dokonać wypłaty środków w dowolnym momencie.

Przeglądając oferty bonusów warto zwrócić też uwagę na wysokość depozytu. Bonus 200% wcale nie będzie taki atrakcyjny, gdy okaże się, że wymaga zdeponowania $200 000, prawda? Szczególnie dla początkujących inwestorów może się to okazać problematyczne, w końcu nie każdy dysponuje tak dużymi sumami.

bonus opcje binarne

Ważny jest również procent depozytu, czyli procent kwoty, jaką otrzymamy przy kolejnym deponowaniu środków pieniężnych. Przykładowo bonus od depozytu 150% oznacza darmowe $1500, gdy wpłacimy $1000. Takie oferty skłaniają niektórych inwestorów do wpłacania większej ilości gotówki tylko po to, żeby zyskać dodatkowy bonus.

Bonusy od depozytu najczęściej oferowane są nowym nowy klientom, ale często przyznawane są też stałym użytkownikom platform transakcyjnych. Taka premia ma nas zachęcić do rozpoczęcia handlu lub dalszych inwestycji, jednak nie zawsze warto z niej skorzystać. Informacji o nowościach, aktualnych ofertach promocyjnych i bonusach najlepiej szukać na stronach internetowych brokerów, serwisach inwestycyjnych i forach poświęconych zarabianiu w sieci.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

eXbino