opcje binarne exbino

BitPlutos – anonimowe opcje binarne i bitcoin

Nowość w ofercie właściciela eXbino! Firma eXclusivE Limited wypuściła na rynek nową platformę – pierwszą na świecie platformę umożliwiającą inwestowanie w opcje binarne i BitCoin anonimowo. BitPlutos ma ogromną szansę na namieszanie w świecie opcji binarnych i bitcoinów, bo choć działa dopiero od kilku dni, już cieszy się dużym zainteresowaniem i przyciąga inwestorów, którym zależy na anonimowości i obrocie BTC w bezpiecznym miejscu.

BitPlutos pojawił się w maju 2015 roku. Najprawdopodobniej jest to platforma, która ma być odpowiedzią na często pojawiające się w Internecie pytania czy istnieje platforma opcji binarnych, na której można inwestować anonimowo i na której akceptowane są bitcoiny. W jednym miejscu można obracać BTC i inwestować w opcje binarne i to bez konieczności podawania swoich danych osobowych, wysyłania skanów dokumentów czy uwierzytelniania kart kredytowych.

Depozyt na platformę BitPlutos wpłaca się głównie za pomocą Bitcoins. Wpłat można dokonywać także poprzez Skrill czy Neteller – są one konwertowane na kryptowaluty i wyrażane w BTC. Zawierając transakcję i określając wysokość kwoty, jaką chcemy zainwestować w daną opcję, określamy ją w bitcoinach, a nie w dolarach, złotówkach czy euro. Aktualnie żadna inna platforma opcji binarnych nie oferuje takiego rozwiązania.

inwestowanie w bitcoin

Aż 90 różnych aktywów dostępnych na platformie opcji binarnych i bitcoin BitPlutos. Można zyskać do 85% na każdej inwestycji. Ciekawą opcją oferowaną przez platformę jest możliwość śledzenia wyborów innych inwestorów, którzy korzystają z usług BitPlutos. Na podstawie wskaźnika decyzji innych traderów (Trader’s Choice) można śledzić ruchy innych i kopiować je, a tym samym zwiększać swoje szanse na zarobek. Właśnie na tym polegają opcje binarne!

BitPlutos oferuje swoim klientom różne bonusy, dzięki którym można otrzymać na swój portfel bitcoinów większą ilość BTC i wykorzystać kryptowalutę na inwestycje. Oczywiście aby wypłacić zarobione bitcoiny uzyskane z rozmnożenia bonusu, należy obrócić bonusem określoną w regulaminie ilość razy. Co więcej – BTC można również przechowywać na platformie BitPlutos bezpiecznie i bez ryzyka. Gdy klient nie obraca swoimi bitmonetami, leżą one bezpiecznie na koncie BitPlutos i nie są wykorzystywane przez platformę w żaden sposób!

Zaletą platformy, poza anonimowością, obrotem BitCoinami, dostępem do wielu aktyw i ciekawą ofertą bonusów jest również fakt, że prowadzona jest przez firmę, która jest wypłacalna i cieszy się zaufaniem klientów, którzy korzystają z usług eXbino – pierwszej marki wypuszczonej na rynek przez eXclusivE Limited. Na bazie doświadczeń zdobywanych przez lata na pierwszej polskojęzycznej platformie opcji binarnych – firma buduje teraz platformę BitPlutos, która z całą pewnością zainicjuje wysyp kolejnych platform, które zaproponują anonimowość i obrót bitcoinem na platformie ocpji binarnych.

opcje binarne anonimowo

Klienci mogą korzystać ze szkolenia, o ile przy rejestracji podadzą swój numer telefonu. Osobisty opiekun konta pomoże w kwestiach obsługi platformy, a także w kwestiach inwestycyjnych. Biorąc pod uwagę doświadczenia z exbino – warto zapytać swojego opiekuna konta o indywidualne oferty bonusowe.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

eXbino