opcje binarne exbino

BitCoin a opcje binarne czyli nowość!

BitCoin podobnie jak opcje binarne – podbija nie tylko Polskę, ale i cały świat. Ta popularna kryptowaluta błyskawicznie zdobyła popularność i stała się akceptowanym środkiem płatniczym i pożądaną inwestycją. Od niedawna BTC wiąże się również z opcjami binarnymi, które umożliwiają handel bitcoinem czyli inwestowanie w BitCoiny bez konieczności ich fizycznego posiadania.

 BitCoin na platformie opcji binarnych

Jedną z pierwszych platform, które wprowadziły BTC do swojej oferty jest polskojęzyczna platforma eXbino, która przyjmuje również depozyty w postaci bitcoin. Inwestowanie w BitCoin nie wymaga posiadania koparek do wydobywania kryptowaluty. BitCoin na eXbino to nic innego jak tradycyjne opcje binarne czyli inwestowanie we wzrost lub spadek kursu BTC.

Przypomnijmy na przykładzie BitCoin/USD – wykres pochodzi z platformy opcji binarnych eXbino.com

eXbino BitCoin

Cena w momencie wejścia ( czyli zatwierdzenia inwestycji) wynosi  552.90.  Zadaniem inwestora jest przewidzieć czy kurs wzrośnie czy spadnie – czyli czy cena w momencie zakończenia opcji będzie wyższa czy niższa od ceny początkowej. Jeżeli uważasz, że cena wzrośnie – wybierz High, jeżeli uważasz, że cena spadnie – wybierz Low. Następnie wybierz kwotę, którą chcesz zainwestować i zatwierdź transakcję. Poczekaj na zakończenie opcji i jej rozliczenie.

Inwestowanie w BitCoin z eXbino

Jak widać – inwestowanie w bitcoin z eXbino niczym nie różni się od inwestowania w inne aktywa dostępne dla opcji binarnych. Główną zaletą dostępności BTC na eXbino jest fakt, że każdy może zarobić na bitcoinie bez konieczności ich posiadania. Nie każdego stać na budowę profesjonalnej koparki, która wykopie bitcoiny, ale każdy może sobie pozwolić na wpłatę minimalnego depozytu na platformę eXbino i inwestowanie w BitCoin online.

inwestowanie w bitcoin

Zachęcamy do założenia konta inwestora na platformie eXbino i do inwestowania w bitcoiny za pomocą opcji binarnych. Wykorzystaj kryptowaluty i ich rosnącą popularność, by zarobić na ich kursie!

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

eXbino